O mnie

Stworzyłam ten gabinet z myślą o Tobie!

Kontakt
Anna Jamborowicz Pelak

mgr. Anna Jamborowicz Pelak

Tak to się zaczęło…

Od 12 lat interesuję się zagadnieniami związanymi z dietą i zdrowym stylem życia. 
Wpływ składników żywności i środowiska wokół nas zawsze mnie zastanawiał. 

Studia…

W 2016 roku postanowiłam zgłębić i usystematyzować swoją wiedzę.
Postawiłam na rozwój i ukończyłam studia I stopnia oraz studia magisterskie z dietetyki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. To była dobra decyzja. Nauka była przyjemnością, w końcu dietetyka jest moją pasją.

W trakcie studiów odbywałam liczne praktyki zawodowe w szpitalu oraz w Poradni Dietetycznej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. 

Od 2021 roku prowadzę poradnię dietetyczną Zdrowy Jadłospis. Prowadzę konsultacje dietetyczne z pacjentami w różym wieku i o różnym stanie zdrowia.

Doświadczenie, wiedza i rozwój…

Jako członek Studenckiego Koła Naukowego Dietetyków Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie uczestniczę w tworzeniu innowacyjnych projektów i rozwiązań oraz przygotowuję wspólnie publikacje naukowe. Wyniki przeprowadzanych badań jako członek koła będę przedstawiać
na konferencjach naukowych. 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach, konferencjach naukowych oraz warsztatach skierowanych do dietetyków.

Zdrowe odżywianie

Mam 20-letnie doświadczenie w kuchni, z której mogłabym nie wychodzić godzinami. Komponowanie smacznych i zdrowych potraw przychodzi mi łatwo, gdyż robię to z pasją i zaangażowaniem co z chęcią potwierdzi mój mąż oraz moje dzieci. 

Zajrzyj do mich socjalmediów na facebooku i instagramie. Znajdziesz tam dużo potraw i przepisów oraz cennych wskazówek dietetycznych.

Wszyscy moi pacjenci otrzymują indywidualne jadłospisy z przepisami na smaczne i łatwe w przygotowaniu potrawy dostosowane do ich stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych.

Gabinet

„Zdrowy tryb życia i sposób odżywiania zalecał będę wedle swoich sił i osądu, mając na względzie pożytek cierpiących, chroniąc ich zaś przed szkodą i krzywdą.” – fragment przysięgi HIPOKRATESA

Mój gabinet to miejsce tętniące pozytywną energią.

Elastyczność we współpracy z pacjentem

Jestem gotowa na różne wyzwania, a możliwości jest kilka w zależności od potrzeb pacjenta. Wspólnie wybieramy dogodne rozwiązanie, z którym będzie łatwiej na co dzień wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe. Daje pacjentowi właściwe narzędzia, aby mógł dążyć do celu i wykorzystać swój potencjał wraz z dostosowanym rodzajem aktywności fizycznej.

Prywatnie lubię długie spacery, jazdę na rowerze i codzienną gimnastykę w domu oraz jestem miłośniczką smaków z diety śródziemnomorskiej. 

Kwalifikacje

Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak
Anna Jamborowicz-Pelak

Zaufaj sprawdzonemu dietetykowi!